Otevírací doba:
Po - So: 17:00 - 23:00

Telefon: +420 325 532 920
+420 603 214 791
Restaurace BastaFidli Restaurace BastaFidli Restaurace BastaFidli Restaurace BastaFidli Restaurace BastaFidli Restaurace BastaFidli

Restaurace Basta Fidli Poděbrady

Otevírací doba

                                                    

Pondělí - Sobota  17,00 - 22,00

Neděle  zavřeno

Veškeré prostory restaurace a sociální zařízení jsou pravidelně dezinfikovány ozónem 

 

Informace k evidenci tržeb

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;

V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

bedtime stories gutenachgeschicten histoire

Restaurace Basta Fidli Poděbrady je nově zrekonstruovaný objekt v prostředí příjemného lázeňského města. Budova prošla celkovou rekonstrukcí ve spolupráci se zkušenými architekty, restaurátory a designéry. Budova má bezbariérový přístup, odpovídající sociální zázemí, dostatečnou kapacitu parkovacích ploch, vlídný a ochotný personál. Dále je zde wifi připojení - pro hosty restaurace ZDARMA. Platba je možná v hotovosti nebo kartou.

restaurace Art hotel Poděbrady Z velmi kvalitních surovin u nás vznikají chutná a nápaditá jídla, která mají základ v receptech našich babiček. Když k tomuto základu přidáme zkušeného kuchaře, čerstvé suroviny, moderní poznatky, nové trendy a technologie, výsledek vás zaručeně nezklame. Na stůl dostanete kvalitní české jídlo bez jakýchkoliv náhražek.

Spolupracujeme výhradně s českými, pokud možno regionálními dodavateli. Například pro přípravu pokrmů z hovězího masa používáme svíčkovou a nízký roštěnec z mladých býků do 1,5 roku stáří, jejichž maso je pro výrobu bifteků a steaků nejoptimálnější. Tradice se držíme i ve výběru nápojů – podáváme pivo Pilsner Urquell a rovněž ve výběru vín jsme věrní českým a moravským pěstitelům.

Velmi rádi pro Vás uspořádáme i rodinné oslavy ke všem příležitostem, rauty, svatby, atd..

Virtuální prohlídka restaurace


Zvětšit mapu

Art hotel Poděbrady - ubytování

bezbariérový přístup Art Hotel**** Poděbrady se nachází v centru města 150 m od lázeňské kolonády. Jedná se o novostavbu, která byla dokončena v říjnu 2012. Hotel má k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje a 4 apartmány. Součástí hotelu je restaurace a bar. Restaurace a hotel jsou vybaveny klimatizací. Předností je též bezbariérový přístup. Součástí vybavení hotelu je výtah.
Více informací v odkazu Art Hotel**** Poděbrady.